pensacosi:

How to make comics

My first vine

onlylolgifs:

Turtle enjoying a bath)
onlylolgifs:

Turtle enjoying a bath)

onlylolgifs:

Turtle enjoying a bath)

pricepricebaby:

abulletforniki:

powerofvoodoo:

well this is rEALLY CUTE.

IT’S THE CUTEST THING I’VE EVER SEEN.

I have reblogged this at least 5 times and I don’t care
pricepricebaby:

abulletforniki:

powerofvoodoo:

well this is rEALLY CUTE.

IT’S THE CUTEST THING I’VE EVER SEEN.

I have reblogged this at least 5 times and I don’t care

pricepricebaby:

abulletforniki:

powerofvoodoo:

well this is rEALLY CUTE.

IT’S THE CUTEST THING I’VE EVER SEEN.

I have reblogged this at least 5 times and I don’t care

korratea:

incredible
korratea:

incredible
korratea:

incredible

korratea:

incredible

holy balls someone’s selling me a brand new cintiq 13hd for 650$

ooftheblog:

Latest 6-pager.
ooftheblog:

Latest 6-pager.
ooftheblog:

Latest 6-pager.
ooftheblog:

Latest 6-pager.
ooftheblog:

Latest 6-pager.
ooftheblog:

Latest 6-pager.

ooftheblog:

Latest 6-pager.

androdea:

accurate as fucking hell
androdea:

accurate as fucking hell
androdea:

accurate as fucking hell
androdea:

accurate as fucking hell
androdea:

accurate as fucking hell
androdea:

accurate as fucking hell
androdea:

accurate as fucking hell
androdea:

accurate as fucking hell
androdea:

accurate as fucking hell
androdea:

accurate as fucking hell

androdea:

accurate as fucking hell

gnumblr:

visiting your animal crossing town after months of not playing

image

visiting my real backyard after months of only playing animal crossing

pussy-pat:

christel-thoughts:

this is what i just picked up from the grocery store. it cost $32. Thirty. two. dollars. for 1 pineapple, 2 bags of grapes, a small container of raspberries, 1 soft drink and 2/$1 nuts…. 

do you know how much junk food i could have for $32? do you have any clue how much McDonald’s you can get for $32?

stop shaming fat people poorer than you or people poorer than you in general for not eating healthier. stop lying about how cheap it is or how it’s comparable to fast food. just stop.

!!!!!!!